Bylinná terapie

Terapie čínskými bylinnými směsmi je důležitou a neodmyslitelnou součástí tradiční čínské medicíny. Tradice používání bylin a jejich směsí v Číně sahá až do 3. století před Kristem. Jde o jeden z nejúžasnějších a pravděpodobně nejkomplexnejších bylinných systémů na celém světě. Čínská bylinná terapie pracuje s více než 3000 bylinami, 300 minerály a živočišnými extrakty, ze kterých během mnoha tisíciletí vzniklo na 400 formulí.

Jak to funguje?

Čínské byliny jsou jen zřídka používány samostatně. Většina směsí obsahuje od dvou do deseti druhů bylin. Formule sestavuji individuálně na základě vaší zdravotní historie, příznaků, obrazu jazyka a pulzu a s přihlédnutím k vaší psychické kondici. Délka terapie se liší dle akutnosti či chronicity obtíží.

Čínská bylinná terapie je velice účinnou alternativu západních farmak, která zároveň dokáže eliminovat nežádoucí účinky léčby západními medikamenty.

S čím pracujeme?

V ordinaci medichina pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími produkty, které moderní čínská medicína nabízí. Všechny bylinné směsi splňují ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti, což dokládají i získané certifikáty a kontroly. Terapie těmito bylinnými produkty s sebou nenese vedlejší účinky a je bezpečná pro všechny včetně dětí.

S kým spolupracujeme?

TCM Herbs

TCM BOHEMIA

PRAGON