Reference

Alena S.

"Paní Klára Carbová byla moc příjemná, naslouchala, ptala se a radila.
Zajímala se o mne jako o celek. Díky našim rozhovorům jsem našla odpovědi na to, co mi ani specialisté z klasické medicíny nedokázali objasnit.
Terapie uší a vhodně zvolené bylinné směsi mi zmírnily nebo úplně
odstranily aktuální zdravotní problémy.Osobně mohu jen doporučit.“

Stanislava K.

„K paní Carbové jsem chodila se synem, kterému se opakovaně vracely záněty průdušek a užíval stále dokola antibiotika. Tímto jí moc děkuji za byliny v tabletkách, které syna potíží zbavily. Kúru opakujeme vždy z jara, kdy se problémy vyskytovaly. Doporučuji!“

Jana S.

„Rok jsem se potýkala s bolestmi hlavy, běhala od lékaře k lékaři, příčina neobjasněna, léčba spočívala v analgetikách. Děkuji paní Carbové, která mě pomocí akupresury a bylin začala skutečně léčit, pracovala s energií v dráze jater, radila mi vhodná jídla i denní režim. Zhruba po měsíci jsem měla po bolesti. Od té doby nedám na čínskou medicínu dopustit."

Petra B.

"K paní Klárce jsem přišla v totálně zdevastovaném stavu s krční páteří. Vyzkoušela jsem všechno, od babských zaručených rad přes lékařská vyšetření po rehabilitace. Nic nepomáhalo. Úleva od bolesti nastala po pár hodinách aplikace jehliček. Nikdy bych nevěřila, že je čínská medicína tak účinná. Děkuji a opravdu doporučuji, nenechte se trápit bolestí a navštivte zavčas paní Klárku.“

Renata L.

Byla jsem u paní Carbové v ordinaci kvůli dlouhodobému a neustálému slzení z očí. Již od 3. dne braní bylinných tablet slzení výrazně polevilo, další dny přestalo i otravné svědění víček. Cítím se moc dobře, byla jsem s léčbou velmi spokojená a určitě se ještě zavítám.